Cullotes a Plná peněženka

1:46 PM

Tak jsem se vrátila z Itálie! Na instagramu jsem postovala dost fotek a možná se ještě zmíním. Tyhle prázdniny mě čeká ještě pár zemí. Navštívím Čínu, Japonsko a Koreu. Taky se v září chystám do Londýna a příští týden máme v plánu Drážďany.

Z Itálie jsem si přivezla tyhle cullotes, minimalistickou červenou kabeličku a  lehce průhlednou černou halenku s volánky. Ze všech věcí mám opravdu radost.  Na nožkách mám balerínky s vázáním. Dostala jsem je v květnu k svátku a jsou to momentálně jediné balerínky, které nosím. Jsou speciální, jedinečné a právě proto je mám tak ráda. Byly koupeny na Zootu a jsou z heboučkého materiálu. Takové ty klasické se mi poslední dobou moc nelíbí. Co se týče cullotes, podobné seženete například na Asosu, nebo v Zaře. Ne každý se v tom cítí, ale mně přijdou super!

Pokud byste nějaké takové chtěly a přitom taky ušetřit, doporučuji Plnou peneženku - https://www.plnapenezenka.cz. Dá se využít například právě na zmiňovaný Asos, Zoot, nebo i jiné značky. Dokonce i na cestování, takže se třeba potkáme někde v zahraničí :-). Funguje to tak, že pokud e-shop navštívíte právě z této stránky, vrátí se vám nějaké procento zpět. Konkrétně tedy na váš profil a poté na bankovní účet. Registrace je zdarma, takže pokud byste po botkách či čemkoliv jiném zatoužily, doporučuji touto cestou. ;-)You Might Also Like

4 coments

 1. TEN OUTFIT JE DOKONALÝ! Ozaj nádherne si ho zladila, milujem takéto kombinácie :)

  ReplyDelete
 2. hele až budeš v tom Londýně, tak mi dej klidně vědět, můžeme něco nafotit ;-)

  ReplyDelete
 3. o plnej peňaženke som už veľa krát počula, ale zatiaľ som to stále ešte nevyskúšala... však raz príde ten čas!
  inak, krásny outfit a botičky sú úplne úžasné!!! :).

  KEJMY ♥.

  ReplyDelete