Za málem: síťovka a penál do školy

2:35 PM

Tuhle věcičku už jsem si přála dlouho. Síťovku. Chtěla jsem si do ní dávat jídlo, hlavně ovoce a v super marketu nebrat igelitky. A mám ji! Krásně se přizpůsobí nákupu a pro mě je prostě perfektní. Barvu mám černou, přijde mi nejhezčí, i nejvíc praktická.
Časem s ní i ušetříte peníze a uděláte dobrou věc, takže za mě ji rozhodně doporučuju a budu ráda, pokud vás s ní trochu inspiruji.

Určitě většina z vás ví, že tenhle vynález tu je už hrozně dlouho. (Pokud by to někoho zajímalo, článek včetně historie síťovek si můžete přečíst zde: http://www.zdarns.cz/cestovni-ruch/vynalez-sic5a5ovky) Nicméně s příchodem plastů vymizela i síťovka, což je podle mě škoda a já ji rozhodně maximálně podporuju.


Druhou novou věcí, kterou mám a chci vám o ní něco říct, je tento penál. Musím se přiznat, že mám doma spoustu Stabilo tužek a tvůrčích věcí, protože si ráda zdobím svůj bullet journal. Nicméně do školy se mi to všechno tahat nechce a už nějakou dobu jsem sháněla nějaký praktický penálek. Jenže v Luxoru byly všechny zbytečně předražené, a nebo se mi nelíbily. A pak jsem náhodou našla v Tigeru tenhle. Za 100 Kč. Máte tam ořezávátko, tužku, gumu, a jeden zvýrazňovač. Přijde mi to super, nic se mi neválí poházené v kabelce, nebo to nelovím hodinu v penále. Barvičku jsem si nakonec vybrala lahvově zelenou, protože mi přišla zajímavá a jedinečná.

Takže pokud sháníte jednoduchý penál i s obsahem, vyražte do Tigeru!


You Might Also Like

2 coments

  1. Penál z Tigeru je skvělý, přesně takový už dlouhou dobu scháním, takže moc děkuju za tip ♥

    Another Dominika

    ReplyDelete
  2. Tak tá sieťovka je super. Niečo také by sa mi tiež zišlo, lebo igelitiek mám už nad hlavu...
    Štýl ženy

    ReplyDelete