JAK SE STARÁM O SVÉ VLASY / JAK MI VLASY NAROSTLY ZA ROK

8:11 PM

Poslední dobou jsem se do těch videí nějak opřela. :-) Doufám tedy, že se vám líbí i tahle forma.
Dneska to je zpracovaná hair care routine, neboli jak se starám o své vlasy.

Vlasy mi za poslední rok dost narostly. Pro srovnání přidávám dvě fotky. Jednu focenou před rokem, druhou focenou tento víkend na jedné soutěži (nejsem ve skutečnosti tak moc omlácená, pouze jsem ztvárňovala téma šikany) . Je to zhruba ten rok rozdíl, kdy jsem se naposledy pořádně ostříhala. Vlasy jsem si stříhala tedy i během roku, ale jen konečky a většinou opravdu jen ty zničené.

Právě před rokem jsem se obecně o téma vlasy začala hodně zajímat a to z toho důvodu, že jsem si vlasy chtěla nechat narůst a poté je ostříhat a darovat je (pro nemocné děti) do některého ze salónů, který vyrábí paruky. Když jsem si ale během roku něco zjišťovala, přišla jsem na to, že darování není ani trochu průhledné a objevila jsem na mnoho negativních recenzí, kdy se vaše vlasy pouze prodají, salon na tom vydělá několik tisíc a tam kde vlasy měly končit, ve finále vůbec nekončí. Proto jsem si nakonec řekla, že od tohohle upustím. Zatím. Protože pomoci se dá i jinak - a průhledně.

... a vlasy mi tedy stále rostou a rostou a já jsem s nimi zatím takto spokojená a "podporuji" je dál :-) Ve videu vám ukážu, jak se o ně momentálně starám. Pokud by byl zájem, budu s tímto tématem pokračovat, protože za ten rok jsem toho zkusila opravdu dost.


You Might Also Like

2 coments

  1. Máš moc krásné vlasy. Já mám taky vlasy u kořínků mastné a konečky suché a na ten ricinový olej jsem četla dost chvály, tak bych ho také ráda vyzkoušela. Vitamíny na vlasy jsem si koupila v DMku, ale moc jsme si nesedly, tak vyzkouším ty, co ukazuješ ve videu. :-)
    welcometomyworld

    ReplyDelete
  2. Máš moc krásné :) mě se teď vlivem hormonů změnily vlasy z mastných na suché, takže jsem konečně moc šťastná :D

    http://xoxoronnie.blog.cz/

    ReplyDelete