Alterna přípravky + Chi Argain Oil / Co mi pomohlo k růstu vlasů?

1:51 AM

Ahoj :-), dostala jsem na vyzkoušení pár produktů ze stránky bezvavlasy.cz. Víc se dozvíte v mém videu, ale pokud by někdo snad nechtěl sledovat (mluvím i o Biosilu), zde má shrnutí.

Abych vám v úvodu řekla, co na stránce najdete - jsou to převážně luxusní značky, které jsou zde asi nejlevněji na trhu. Proto pokud chcete svým vláskům dopřát, určitě se vyplatí objednávat z toho to e-shopu, než kupovat v kamenných prodejnách. Ceny si konec konců můžete ověřit na internetu. :-)

Začnu olejíčkem Farouk Systems Chi Argan Oil. Jak říkám ve videu, je méně hutný než například Orofluido, takže se s ním lépe pracuje (a déle vydrží) a hlavně má pumpičku, což je skvělé. Aby nebyl někdo zmatený, nejedná se pouze o čistý arganový olej. :-) Z funkčního hlediska mi v porovnání právě s mým milovaným Orofluidem přijdou hodně podobné, jen je tento asi více praktický. Dávám si ho na suché i mokré vlasy a rozhodně nemastí. Nemám mu co vytknout.

Suchá olejová mlha mi přijde skvělá jako rychlé řešení, pokud se někomu nechtějí používat olejíčky a mastit ruce. Značka Alterna je dost luxusní značka a i tomu odpovídá i cena. Produkt je fajn, ale asi to není něco, co vyloženě potřebujete k dennímu používání, pokud používáte samotné olejíčky. Je to ovšem příjemný bonus a vlasy to zajisté ocení.

Co mě ale naprosto nadchlo je luxusní vyživující bezsulfátová maska od Alterny. Nádherně voní, je úžasná na suché konce a zde opravdu cena odpovídá kvalitě. Zkoušely jsme jí obě s mamkou (ona má suché kudrnaté vlasy) a obě jsme nadšené. Vlasy se po ní krásně rozčesávají, ale hlavně vlasy nádherně vyživí, jsou nádherně hlaďoučké, voňavé a jemné. Už jsem se skoro bála, že budu muset suché konce ostříhat, ale přijde mi, že tato maska opravdu udělala zázrak. Mimo to mi dost pomohla od elektrizování vlasů a rozhodně se nedá srovnávat s maskami z drogérie a na tomto výrobku se Alterna skutečně předvedla.


You Might Also Like

0 coments